Naar inhoud
zoek
NL
/
EN
sluit
sluit
home
Toelating & Aanmelding
Bachelor Film
Regie fictie
Regie documentaire
Productie
Scenario
Cinematography
Production design
Visual effects
Immersive media
Sound design
Montage
Masteropleidingen
Master - Artistic Research
Master Composing for Film
Oriëntatiecursussen
Oriëntatiecursussen productie, licht & production design
Oriëntatiecursus Visual effects
Talentlab
De academie
Over de Filmacademie
Medewerkers
Internationalisering
Inclusie
VRAcademy
Samenwerking
FOCUS
Publicaties
Contact
Cookies
Colofon
Lectoraat
Home
Over
Betrokkenen
Onderzoek
Publicaties
The Greenhouse
Contact
Studentenzaken
Toelating en aanmelding
Studeren aan de Filmacademie
Studieprogramma
Stages
Beroepsperspectief
Alumni & films
Studenten alle jaren
Eindexamenfilms
Commercials
Masterprojecten
Prijzen
Vertoningen
Nieuws & Agenda
Nieuws
Agenda
Keep an Eye Filmacademie Festival
Vacatures
Kom naar de Open Dag
Informatie voor scholen
MyAHK
sluit
sluit
home
Toelating & Aanmelding
Bachelor Film
Regie fictie
Regie documentaire
Productie
Scenario
Cinematography
Production design
Visual effects
Immersive media
Sound design
Montage
Masteropleidingen
Master - Artistic Research
Master Composing for Film
Oriëntatiecursussen
Oriëntatiecursussen productie, licht & production design
Oriëntatiecursus Visual effects
Talentlab
De academie
Over de Filmacademie
Medewerkers
Internationalisering
Inclusie
VRAcademy
Samenwerking
FOCUS
Publicaties
Contact
Cookies
Colofon
Lectoraat
Home
Over
Betrokkenen
Onderzoek
Publicaties
The Greenhouse
Contact
Studentenzaken
Toelating en aanmelding
Studeren aan de Filmacademie
Studieprogramma
Stages
Beroepsperspectief
Alumni & films
Studenten alle jaren
Eindexamenfilms
Commercials
Masterprojecten
Prijzen
Vertoningen
Nieuws & Agenda
Nieuws
Agenda
Keep an Eye Filmacademie Festival
Vacatures
Kom naar de Open Dag
Informatie voor scholen
MyAHK
NL
/
EN
zoek
menu
menu
Toelating & Aanmelding
Bachelor Film
Masteropleidingen
Oriëntatiecursussen
Talentlab
De academie
Lectoraat
Studentenzaken
Alumni & films
Nieuws & Agenda
MyAHK
Alumni & films
Alumni & films
Studenten alle jaren
Eindexamenfilms
Commercials
Nominaties Porsche Awards
Masterprojecten
Prijzen
Vertoningen
Studenten alle jaren
Eindexamenfilms
Commercials
Masterprojecten
Prijzen
Vertoningen
Prijswinnaars Nederlandse Filmacademie
Tot het einde van de wereld
Filmfest Düsseldorf Jury Price - 2019
Filmfest Düsseldorf
Marc Wagenaar
Best Film - 2019
Queer Lisboa
Dante vs. Mohammed Ali
Best Film - 2019
Queer Lisboa
Sjors Mosman
Audience Award Best Cinematography - 2019
Las Vegas Queer Arts Film Festival
Dante vs. Mohammed Ali
Audience Award Best Cinematography - 2019
Las Vegas Queer Arts Film Festival
Daphne Lucker
Best Experimental Film - 2019
Shortcutz Amsterdam
SISTERS
Best Experimental Film - 2019
Shortcutz Amsterdam
Daphne Lucker
Best Director - 2019
Shortcutz Amsterdam
SISTERS
Best Director - 2019
Shortcutz Amsterdam
Casper van Oort
Best Cinematography - 2019
Shortcutz Amsterdam
SISTERS
Best Cinematography - 2019
Shortcutz Amsterdam
Tobias Cornelissen
Best Editing - 2019
Shortcutz Amsterdam
SISTERS
Best Editing - 2019
Shortcutz Amsterdam
Daphne Lucker
Audience Award - 2019
Brussels Short Film Festival
SISTERS
Audience Award - 2019
Brussels Short Film Festival
Daphne Lucker
Beste Film - 2019
Tegenstroom Film Festival
SISTERS
Beste Film - 2019
Tegenstroom Film Festival
Miriam Guttmann
Best Student Documentary - 2019
Palm Springs ShortFest
Het zaad van Karbaat
Best Student Documentary - 2019
Palm Springs ShortFest
Florence Bouvy
Best Director - 2019
Moscow Shorts International Film Festival
Tot het einde van de wereld
Best Director - 2019
Moscow Shorts International Film Festival
Jessie Tiemeijer
Best Screenwriter - 2019
Rome Prisma Independent Film Awards
Tot het einde van de wereld
Best Screenwriter - 2019
Rome Prisma Independent Film Awards
Daphne Lucker
Best Shortfilm - 2019
Ringerike Youth Film Festival
SISTERS
Best Shortfilm - 2019
Ringerike Youth Film Festival
Casper van Oort
Best Cinematography - 2019
Ringerike Youth Film Festival
SISTERS
Best Cinematography - 2019
Ringerike Youth Film Festival
Daphne Lucker
Best Experimental Film - 2019
Minikino Film Week
SISTERS
Best Experimental Film - 2019
Minikino Film Week
Marlies Smeenge
Beste Film - 2019
Vers Film Awards
Traag naar de Hemel
Beste Film - 2019
Vers Film Awards
Edson da Conceicao
Best Film - 2019
Da Bounce Urban Film Festival
Porfotto
Best Film - 2019
Da Bounce Urban Film Festival
Edson da Conceicao
Best Student Live Action - 2019
Silk Road international Film Festival
Porfotto
Best Student Live Action - 2019
Silk Road international Film Festival
Casper van Oort
Best Student Cinematography - 2019
IMAGO International Awards
SISTERS
Best Student Cinematography - 2019
IMAGO International Awards
SISTERS
Best Fiction Film (silver) - 2019
Cilect
Kristians Prelude
Best Documentary - 2018
Sehsüchte
SIRENE
Best Youth Short - 2018
Sehsüchte
SIRENE
Freistil Award - 2018
Hamburg International Short Filmfestival
SIRENE
Special Mention - 2018
Carrousel international du film de Rimouski
Searching for Aliens
Best Student Documentary - 2018
Raw Science Film Festival
SIRENE
Outstanding International Student Film Award - 2018
Int. Student Film and Video Festival of Bejing
SIRENE
Premio Daniel for Best Short film - 2018
Castellinaria
SIRENE
Audience Award Raiffeisen - 2018
Castellinaria
SIRENE
Prix Interculturel - 2018
Filmschoolfest Munich
SIRENE
Best Screenplay Prize - 2018
Poitiers Film Festival
Tobias Cornelissen
Fentener van Vlissingen Fonds Award - 2018
Nederlands Filmfestival
Dante vs. Mohammed Ali
Videoland Short Film Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
Suzan van Eck
Best Sound Design Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
Selle Sellink
Best Sound Design Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
SISTERS
Topkapi Films Fictie Prijs - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
Denise Rebergen
AVROTROS Scenarioprijs - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
Victor Horstink
Camera Rentals Commercial Award - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
Het zaad van Karbaat
VPRO Documentaire Prijs - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
Tot het einde van de wereld
KNF Prijs voor Beste Filmacademie Productie - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
Florence Bouvy
Filmfonds Wildcard voor Fictiefilm - 2018
Nederlands Filmfestival
SISTERS
Haghefilm Digitaal Publieksprijs - 2018
Keep an Eye Filmacademie Festival
César Lüttger
Best Music Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
SISTERS
Best Music Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
Tobias Cornelissen
Best Editor Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
SISTERS
Best Editor Award - 2018
Eindhoven Filmfestival
Bladgoud
Amnesty International France Prize - 2018
Poitiers Film Festival
Winand Derks van de Ven
Best Documentary - 2018
Sehsüchte
Kristians Prelude
Best Documentary - 2018
Sehsüchte
Daphne Lucker
Noorderkroon voor Beste Studentenfilm - 2018
Noordelijk Filmfestival
SISTERS
Noorderkroon voor Beste Studentenfilm - 2018
Noordelijk Filmfestival
César Lüttger
Best Sound Design - 2018
Eindhoven Filmfestival
Dante vs. Mohammed Ali
Best Sound Design - 2018
Eindhoven Filmfestival
Aimée
Topkapi Films Fictie Prijs - 2017
Keep an Eye Filmacademie Festival
SIRENE
KNF Prijs voor Beste Filmacademie Productie - 2017
Keep an Eye Filmacademie Festival
Een Onvergetelijk Afscheid
VPRO Documentaire Prijs - 2017
Keep an Eye Filmacademie Festival
Arjen Sinninghe Damsté
Filmfonds Wildcard Documentaire - 2017
Nederlands Filmfestival
Cláudio de Oliveira Marques
Filmfonds Wildcard Documentaire - 2017
Nederlands Filmfestival
Clan
Best Fiction Film - 2017
La Guarimba International Film Festival
Laras Rienstra
Filmfonds Wildcard voor Fictiefilm - 2017
Nederlands Filmfestival
SIRENE
AVROTROS Scenarioprijs - 2017
Keep an Eye Filmacademie Festival
SIRENE
Haghefilm Digitaal Publieksprijs - 2017
Keep an Eye Filmacademie Festival
SIRENE
Golden Wing Best Debut - 2017
Eindhoven Filmfestival
Film Producenten Nederland Award - 2017
Nederlands Filmfestival
SIRENE
Golden Tadpole - Laszlo Kovacs Student Award Award - 2017
Camerimage
Clan
Best Live Action Student Film - 2017
Silk Road international Film Festival
Dark Machine
Best Noir Short, Best Director, Best Actor, Best S - 2017
Genre Celebration Festival
Clan
Best Fiction Film - 2017
La Guarimba International Film Festival
Grijs is ook een kleur
Best Short Film - 2017
TIFF Kids International Film Festival
Grijs is ook een kleur
Young Jury Award for Best Short Film - 2017
TIFF Kids International Film Festival
Britt Snel
Best Script - 2017
In Kropsdam is iedereen gelukkig
Best Script - 2017
Tessa Pope
Best Film - 2017
International Film Festival Assen
The Origin of Trouble
Best Film - 2017
International Film Festival Assen
Tessa Pope
VEVAM Go Short Award for Best Dutch Short Film - 2017
Go Short
The Origin of Trouble
VEVAM Go Short Award for Best Dutch Short Film - 2017
Go Short
Tarikat
Special Mention - 2017
La Guarimba International Film Festival
Tarikat
Silver Shepherd for Foreign Film - 2017
ESTEF Festival of Ethnological TV Films
Jasmijn Schrofer
Best Director Award - 2017
Stories We Dance
Tarikat
Best Director Award - 2017
Stories We Dance
Tarikat
Audience Award - 2017
Stories We Dance
Joren Molter
Best Short Fiction Film - 2017
ON Original Narrative Student Film Festival
In Kropsdam is iedereen gelukkig
Best Short Fiction Film - 2017
ON Original Narrative Student Film Festival
Joren Molter
Kaohsiung Award - 2017
Kaohsiung Film Festival
In Kropsdam is iedereen gelukkig
Kaohsiung Award - 2017
Kaohsiung Film Festival
Tessa Pope
Silver Dragon Director of the Best Documentary - 2017
Krakow Film Festival
The Origin of Trouble
Silver Dragon Director of the Best Documentary - 2017
Krakow Film Festival
Marit Weerheijm
Student Academy Award: Bronze medal - 2017
Student Academy Awards
Grijs is ook een kleur
Student Academy Award: Bronze medal - 2017
Student Academy Awards
The Origin of Trouble
Best Student Documentary - 2017
Cilect
Grijs is ook een kleur
Best Fiction Film - 2016
Cilect
Grijs is ook een kleur
Topkapi Films Fictie Prijs - 2016
Keep an Eye Filmacademie Festival
Grijs is ook een kleur
AVROTROS Scenarioprijs - 2016
Keep an Eye Filmacademie Festival
The Origin of Trouble
VPRO Documentaire Prijs - 2016
Keep an Eye Filmacademie Festival
The Origin of Trouble
KNF Prijs voor Beste Filmacademie Productie - 2016
Keep an Eye Filmacademie Festival
The Origin of Trouble
Haghefilm Digitaal Publieksprijs - 2016
Keep an Eye Filmacademie Festival
The Origin of Trouble
Pathé Tuschinski Award - 2016
Nederlands Filmfestival
Marit Weerheijm
Filmfonds Wildcard voor Fictiefilm - 2016
Nederlands Filmfestival
Tessa Pope
Filmfonds Wildcard Documentaire - 2016
Nederlands Filmfestival
Paul de Ruijter
Filmfonds Wildcard Documentaire - 2016
Nederlands Filmfestival
Gonzalo Fernandez
VEVAM Go Short Award: Beste Nederlandse Film - 2016
Go Short
Lazarus
VEVAM Go Short Award: Beste Nederlandse Film - 2016
Go Short
Sophie Dros
Best Documentary Short - 2016
Sehsüchte
My Silicone Love
Best Documentary Short - 2016
Sehsüchte
Sophie Dros
Luna de Valencia Award: Best Short Film - 2016
Cinema Jove
My Silicone Love
Luna de Valencia Award: Best Short Film - 2016
Cinema Jove
My Silicone Love
Best Student Documentary (silver) - 2016
Cilect
Jasmijn Schrofer
Dioraphte Jury Award - 2016
Cinedans
Tarikat
Dioraphte Jury Award - 2016
Cinedans
Emiel Nuninga
Sjekel Prize: Best Editing - 2016
Tel Aviv international Student Film Festival
Tarikat
Sjekel Prize: Best Editing - 2016
Tel Aviv international Student Film Festival
1
2
3
Delen
Nederlandse Filmacademie
>
Alumni & films
>
Prijzen