Partners & sponsors van de Nederlandse Filmacademie

Omroepen

De NPO, de zendgemachtigden en het CoBO fonds ondersteunen de ontwikkeling en realisatie van de eindexamenfilms van de Nederlandse Filmacademie.

Keep an Eye Filmacademie Festival

Festivalpartners

Verhuurbedrijven apparatuur

Postbedrijven en filmlaboratorium

Commercialonderwijs

Sponsors

Alternatief Kostuum • www.alternatiefkostuum.nl  
Audio Electronics Mattijsen • www.aem.nl
Bob Kommer Studio’s • www.bobkommer.com
Cinecrowd • www.cinecrowd.nl
Deep Space • www.deepspaceplatform.com
De Herrieboerderij • www.deherrieboerderij.nl
Green Film Making • www.greenfilmaking.nl
Harro Presser
Helios Pro Audio Solutions • www.helios.nl
Houdini • www.sidefx.com/products/houdini/
Locatiegoed • www.locatiegoed.nl
Neef Louis • www.neeflouis.nl
Neverlak • www.neverlak.nl
Noyz Boyz • www.noyzboyz.nl
Oimundo • www.oimundo.nl
Planet X • www.planetx.nl
Pontmeyer • www.pontmeyer.nl
Rob’s Propshop • www.robspropshop.com
Screenservice • www.screenservice.nl
Shosho • www.shosho.nl
Special Effects Wiessenhaan • www.wiessenhaan.com
Stichting Gilles Hondius Foundation • www.gilleshondiusfoundation.org 
Stichting Niemeijer Fonds • www.stichtingniemeijerfonds.nl
Stichting Tick • www.stichting-tick.nl
Topkapi Films • www.topkapifilms.nl
Unbranded – props • www.unbrandedexperience.com 
Vice • www.vice.com
Vocas • www.vocas.nl

En bovendien:

Alle acteurs, bedrijven en instellingen die belangeloos meewerkten aan producties en workshops.
Alle gastdocenten en coaches.
Alle fondsen die de studenten zonder studiefinanciering ondersteunen.
Alle bedrijven waar de studenten hun stages hebben kunnen lopen.

Delen