De Filmacademie bedankt ook:

25 FPS • www.25fps • +31 (0)20 6252 141
Albert Heijn Jodenbreestraat  • www.ah.nl • +31 (0)20 6241 249
Amator • www.amator.nl • +31 (0)20 2219 193 
Amcar Autoverhuur • www.autorent.nl • +31 (0)20 6624 214
Amsterdam Film Commission  •
Amsterdam Studio’s • www.amsterdamstudios.nl  • +31 (0)20 6930 960
Atelier Sjoerd Didden • www.sjoerddidden.nl • +31 (0)10 4768 858
Audio Electronics Mattijsen • www.aem.nl • +31 (0)20 6990 480
AVID Benelux • www.avid.nl • +31 (0)35 6250 080
AVROTROS • www.avrotros.nl • +31 (0)35 6717 715
Being There (Bart Heijboer en Pieter Scheltema) • www.there.nl • +31 20 5721 721
BNNVARA • www.bnnvara.nl • +31 (0)88 6766 666
Bob Kommer Studio’s • www.bobkommer.com • +31 (0)70 3608 320
Cake Film & Photography • www.cakefilm.nl • +31 (0)20 3445 050
Cam-a-lot • www.camalot.nl • +31 (0)20 6940 004 
Camera Rentals • www.camerarentals.nl • +31 (0)20 6630 386
Cam-Unit • www.cam-unit.com • +31 (0)6 588 153 52 / +31 (0)20 8118 880
Captcha! • www.captcha.nl • +31 (0)20 3690 220
CASCO • www.cascoamsterdam.nl • +31 (0)6 52 19 23 42
Cinecrowd • www.cinecrowd.nl • +31 (0)20 8932 581 
Cinegrip • www.cinegrip.nl • +31 (0)6 52 06 39 80 
CoBO • www.cobofonds.nl • +31 (0)35 6775 348
Column Film • info@columnfilm.com • +31 (0)20 5722 700
Danny van Deventer • www.filmfoundation.info
De Grot • www.degrot.com • +31 (0)20 8457 660 
De Herrieboerderij • www.deherrieboerderij.nl • +31 (0)20 6301 730
De Lodge • www.delodge.nl • +31 (0)20 3700 597 
Diks Autoverhuur • www.diks.net • +31 (0)20 6623 366 
Dog and Pony • www.dogandpony.nl  •+31 (0)20 7173 231
Drive Yourself • www.driveyourself.nl • +31 (0)20 6274 001    
EO/IKONdocs • www.eo.nl • +31 (0)35 6474 747
EYE • www.eyefilm.nl • +31 (0)20 5891 400
Family Affair Films • www.familyaffairfilms.nl • +31 (0)20 7071 713   
Filmmore Amsterdam • www.filmmore.nl • +31 (0) 20 5309 696
Floris Kingma • czar.nl
FonkFilm • www.fonkfilm.com • +31 (0)6 22 68 60 45
Goedzoekers • www.goedzoekers.nl
Green Film Making – Els Rientjes, Sustainablity Manager • www.greenfilmaking.nl • +31 (0)6 11 53 08 44
Grip Enterprises • www.gripenterprises.nl • +31 (0)20 6275 715
Gripwise • www.gripwise.com • +31 (0)20 4680 463 
Haghefilm Digitaal • www.haghefilm-digitaal.nl • +31 (0)20 5685 411 
Harro Presser
Helios Pro Audio Solutions • www.helios.nl • +31 (0)23 5172 666
Het Licht • www.hetlicht.nl • +31 (0)20 6304 800 
Het Raam • www.hetraam.nl • +31 (0)20 6374 757  
Human • www.human.nl • +31 (0)20 5219 012 
IJswater Films • www.ijswater.nl • +31 (0)20 4421 760
Join the Pipe • www.join-the-pipe.org/nl • +31 (0)20 7942 294
Keep an Eye Foundation • www.keepaneye.nl
Kemna Casting • www.kemnacasting.nl • +31 (0)20 6249186
KRO-NCRV • www.kro-ncrv.nl 
Lemming Film • www.lemmingfilm.com • +31 (0)20 6610 424
LITES Amsterdam • www.lites.be • +31 (0)20 3311 986
Locatiegoed • www.locatiegoed.nl
Locatiewerk • www.locatiewerk.nl 
Made.For.Digital • made.for.digital
Neef Louis • www.neeflouis.nl • +31 (0)20 4869 354 
Neverlak • www.neverlak.nl • +31 (0)20 6655 678
New Ams Film Company • www.newams.com • +31 (0)20 8202 308
New Be • www.newbe.nl • +31 (0)20 2333 353
Noyz Boyz • www.noyzboyz.nl • +31 (0)20 4632 992
NPO • www.npo.nl
NTR • www.ntr.nl • +31(0)35 6779 333
Oimundo • www.oimundo.nl • + 31 (0)20 3881 500  
Pathé • www.pathe.nl
Phanta Vision •  www.phantavision.com •  +31 (0)20 6260 255
Pieter van Huystee Film & TV • www.pvhfilm.nl • +31 (0)20 4210 606
Pontmeyer • www.pontmeyer.nl • +31 (0)20 6827 005
Redline Postproductie • www.redline.nl • +31 (0)20 6940 250
Rinkel Film • www.rinkelfilm.com • +31 (0)20 6163 231
Rob’s Propshop • www.robspropshop.com • +31 (0)299 683 297 
Screenservice • www.screenservice.nl • +31 (0)20 4682 272   
Shooting Star Filmcompany • www.shootingstar.nl • +31 (0)20 6247 272
Shosho • www.shosho.nl • +31 (0)20 6230 247 / +31 (0)10 7890 217
SingelFilm • www.singelfilm.nl • +31 (0)20 6927 878 
Socrates • www.socrates.nl • +31 (0)20 6634 066
Special Effects Wiessenhaan • www.wiessenhaan.com • +31 (0)10 4558 524 
Stemna Casting • www.stemna.nl • +31 (0)20 4125 560
Stichting Gilles Hondius Foundation • www.gilleshondiusfoundation.org 
Stichting Niemeijer Fonds • www.stichtingniemeijerfonds.nl  
Stichting Tick • www.stichting-tick.nl • +31 (0)23 6200 305
Storm Post Production • www.stormpostproduction.com • +31 (0)20 3200 225
Stuntteam Hammy De Beukelaer • www.de-beukelaer.com • +31 (0)6 53 29 01 47 
Talpa Fictie • www.talpa.tv • +31(0)35 5333 111 
Tentoo • www.tentoo.nl • +31 (0)20 4202 070
TheBoardRoom• www.theboardroom.film • +31 (0)20 6273 063
Topkapi Films • www.topkapifilms.nl • +31 (0)20 3032 494
Unbranded – props • www.unbrandedexperience.com • +31 (0)35 6775 690
VARTA • www.nl.varta.com  
Vice • www.vice.com  
Vocas • www.vocas.nl • +31(0)35 6233 707    
VPRO • www.vpro.nl • +31 (0)35 6712 911

En bovendien:

Alle acteurs, bedrijven en instellingen die belangeloos meewerkten aan producties en workshops.
Alle gastdocenten en coaches.
Alle fondsen die de studenten zonder studiefinanciering ondersteunen.
Alle bedrijven waar de studenten hun stages hebben kunnen lopen.

Delen