De Filmacademie bedankt ook:

Alternatief Kostuum • www.alternatiefkostuum.nl  • 
Amator • www.amator.nl • 
Amsterdam Film Commission  •
Amsterdam Studio’s • www.amsterdamstudios.nl  • 
Audio Electronics Mattijsen • www.aem.nl • 
AVID Learning Partner • www.avid.com • 
Bob Kommer Studio’s • www.bobkommer.com • 
Cake Film & Photography • www.cakefilm.nl
Cam-Unit • www.cam-unit.com • 
CASCO • www.cascoamsterdam.nl • 
Cinecrowd • www.cinecrowd.nl • 
Column Film • www.columnfilm.com • 
Danny van Deventer • www.filmfoundation.info
Deep Space • www.deepspaceplatform.com
De Herrieboerderij www.deherrieboerderij.nl
De Lodge • www.delodge.nl • 
Drive Yourself • www.driveyourself.nl
Family Affair Films • www.familyaffairfilms.nl • 
Floris Kingma • www.czar.nl • 
FonkFilm • www.fonkfilm.com • 
Green Film Making – Els Rientjes, Sustainablity Manager • www.greenfilmaking.nl • 
Grip Enterprises • www.gripenterprises.nl • 
Haghefilm Digitaal • www.haghefilm-digitaal.nl • 
Harro Presser
Helios Pro Audio Solutions • www.helios.nl • 
Het Licht • www.hetlicht.nl • 
Houdini, www.sidefx.com/products/houdini/
IJswater Films • www.ijswater.nl • 
Join the Pipe • www.join-the-pipe.org • 
Lemming Film • www.lemmingfilm.com • 
Locatiegoed • www.locatiegoed.nl
Made.For.Digital • made.for.digital
Neef Louis • www.neeflouis.nl • 
Neverlak • www.neverlak.nl • 
New Ams Film Company • www.newams.com • 
New Be • www.newbe.nl • 
Noyz Boyz • www.noyzboyz.nl • 
Oimundo • www.oimundo.nl • 
Phanta Vision •  www.phantavision.com •  
Pieter van Huystee Film & TV • www.pvhfilm.nl • 
Planet X, www.planetx.nl
Pontmeyer • www.pontmeyer.nl
Redline Postproductie • www.redline.nl • 
Rinkel Film • www.rinkelfilm.com
Rob’s Propshop • www.robspropshop.com • 
Screenservice • www.screenservice.nl
Shooting Star Filmcompany • www.shootingstar.nl
Shosho • www.shosho.nl
SingelFilm • www.singelfilm.nl • 
Socrates • www.socrates.nl • 
Special Effects Wiessenhaan • www.wiessenhaan.com • 
Stichting Gilles Hondius Foundation • www.gilleshondiusfoundation.org 
Stichting Niemeijer Fonds • www.stichtingniemeijerfonds.nl  
Stichting Tick • www.stichting-tick.nl
Tentoo • www.tentoo.nl • 
TheBoardRoom • www.theboardroom.film • 
Topkapi Films • www.topkapifilms.nl • 
Unbranded – props • www.unbrandedexperience.com • 
VARTA • www.varta.com
Vice • www.vice.com
Vocas • www.vocas.nl • 

En bovendien:

Alle acteurs, bedrijven en instellingen die belangeloos meewerkten aan producties en workshops.
Alle gastdocenten en coaches.
Alle fondsen die de studenten zonder studiefinanciering ondersteunen.
Alle bedrijven waar de studenten hun stages hebben kunnen lopen.

Delen